Camerabewaking bij Domino’s Pizza in Amsterdam: vier domecamera’s op een harddisk recorder
Voor een vestiging van Domino’s Pizza in Amsterdam plaatste CameraInstallatie.nl een compleet camerasysteem: vier domecamera’s, aangesloten op een digitale harddisk recorder met een onderhoudsvrije Linux-besturing. De bestaande monitor van de ondernemer sloten we op verzoek gewoon weer aan. Zo pakten we dat aan.
Wat we bij deze vestiging hebben gedaan
De feiten van dit project, precies zoals ze op de locatie zijn uitgevoerd. Wat we niet zeker weten, laten we bewust weg.
Een pizzavestiging die de dief vóór wil zijn
Wie een druk pizzafiliaal runt, wil vooral rust: zicht op de toonbank, de ingang en de zaak, zonder er dagelijks omkijken naar te hebben. Precies daarom koos ook deze ondernemer van Domino’s Pizza voor camerabewaking van CameraInstallatie.nl. Het doel was simpel: de dief vóór zijn en achteraf altijd kunnen terugkijken wat er gebeurde.
Op de vestiging in Amsterdam viel de keuze op ons standaardpakket met vier domecamera’s, aangesloten op een digitale harddisk recorder. De ondernemer had zelf nog een monitor staan die hij graag wilde blijven gebruiken; die hebben we op verzoek aangesloten en in werking gesteld, zodat hij het beeld gewoon op zijn eigen scherm ziet.
Dat dit merk ons vaker weet te vinden, is geen toeval. Op het moment van dit project draaiden al ruim twintig vestigingen van Domino’s Pizza op een systeem van CameraInstallatie.nl, naar volle tevredenheid. Het gemak, de snelheid en de service waren voor deze ondernemer de doorslaggevende redenen om opnieuw voor ons te kiezen.
Zo werkt dit systeem: van dome tot beeld op de monitor
Vier camera’s in de zaak, één recorder die alles vastlegt, en het beeld op de eigen monitor van de ondernemer. Zo eenvoudig is het opgebouwd.
Dit is de opzet zoals op deze vestiging uitgevoerd. Hoeveel camera’s en welke opname bij jouw zaak past, bepalen we samen op locatie.
Onze eigen video’s: zo installeren wij camera’s
Geen verkooppraatje — onze eigen monteurs aan het werk, ook bij horeca- en winkelpanden zoals dit. De video’s spelen hier op de pagina af, je hoeft de site niet te verlaten.
Waarom domecamera’s de logische keuze zijn in de horeca
In een pizzavestiging komt de hele dag publiek langs de toonbank en loopt personeel in en uit. Je wilt overzicht, maar geen camera’s die de sfeer verstoren of uitnodigen om eraan te zitten. Daarom viel voor deze Domino’s Pizza de keuze op domecamera’s: compact, in een gesloten koepel weggewerkt en daardoor discreet en lastig te verdraaien.
Bij dit type installatie letten wij van CameraInstallatie.nl doorgaans op twee dingen. Ten eerste de dekking: met een handjevol goed geplaatste domes vang je de ingang, de kassazone en de zaak, zonder blinde hoeken op de plekken die er toe doen. Ten tweede de opname: het beeld moet niet alleen live zichtbaar zijn, maar ook betrouwbaar bewaard worden om later te kunnen terugkijken. Daarvoor koos de ondernemer hier het standaardpakket met vier camera’s op een harddisk recorder.
- Vier domecamera’s voor overzicht op de zaak
- Discreet en vandaalbestendig door de koepelvorm
- Alle beeld centraal opgeslagen op één recorder
- Live beeld op de eigen, hergebruikte monitor
Domecamera’s in een horecazaak (voorbeeld)Onze aanpak
Snel geplaatst, netjes weggewerkt, zonder de zaak plat te leggen
Bij een lopende horecazaak telt niet alleen het eindresultaat, maar ook hoe je er komt. Onze monteurs werken daarom gepland en gericht: eerst de posities voor de vier domecamera’s bepalen, dan de bekabeling naar de recorder netjes wegwerken en pas daarna de camera’s ophangen en aansluiten. Zo blijft de overlast voor de zaak minimaal.
Omdat de ondernemer zijn eigen monitor wilde blijven gebruiken, sloten we die op verzoek aan op de recorder en stelden we het geheel in werking. Geen onnodig nieuw scherm, gewoon slim gebruikmaken van wat er al stond. Precies dat soort meedenken hoort bij de manier van werken van CameraInstallatie.nl.
Dat het gemak, de snelheid en de service voor deze klant de doorslag gaven, zegt genoeg over waar we op sturen. Meer over onze manier van werken lees je op de pagina onze werkwijze.
Onze vuistregel bij een draaiende zaak: plan de montage zo dat de camera’s netjes hangen en werken, zonder dat de klant er een dag omzet aan kwijt is.


De techniek erachter
Een recorder die zichzelf onderhoudt, zodat de ondernemer dat niet hoeft
Het hart van deze installatie is de digitale harddisk recorder. Daar komen de beelden van de vier domecamera’s binnen, daar worden ze opgeslagen en van daaruit gaan ze naar de monitor. Uniek aan het opnamesysteem dat wij leveren is de besturing: die draait volledig op Linux en is onderhoudsvrij. Snel, zonder haperingen of vastlopers, en het systeem houdt zichzelf op orde.
Dat is precies wat je in de horeca wilt. Een ondernemer heeft het druk genoeg met de zaak; die moet niet ook nog een recorder in de gaten hoeven houden. Doordat het systeem zichzelf onderhoudt, kan hij zich met belangrijkere dingen bezighouden — en is er, mocht er iets gebeuren, snel terug te kijken wat er speelde.
- Digitale harddisk recorder als centraal opnamepunt
- Linux-besturing: onderhoudsvrij en zonder vastlopers
- Beelden centraal opgeslagen en snel terug te kijken
- Bestaande monitor van de ondernemer hergebruikt
Domecamera, harddisk recorder en bewaartermijn — kort uitgelegd
Dit is algemene uitleg bij de techniek van dit project, zodat je snapt waar de keuzes op neerkomen.
De ervaring waarmee we ketens als deze bedienen
Dat ruim twintig Domino’s-vestigingen op ons systeem draaien, komt niet uit de lucht vallen. Dit is het team en de ervaring erachter.
Waarom een standaardpakket met vier domes en een eigen recorder
Voor een enkele horecavestiging is een standaardpakket met vier domecamera’s vaak precies goed: genoeg om de ingang, de toonbank en de zaak te dekken, zonder overbodige camera’s. Dat de camera’s op een eigen harddisk recorder draaien in plaats van op een abonnementsdienst, betekent dat het systeem echt van de ondernemer is — de beelden staan op zijn eigen apparaat, in zijn eigen zaak.
Ook het hergebruiken van de bestaande monitor is een bewuste keuze geweest. Werkt er al iets prima, dan bouwen we daarop verder in plaats van er zomaar iets nieuws naast te zetten. Zo blijft de investering behapbaar en zit alle waarde in de techniek die er echt toe doet. Bij CameraInstallatie.nl kijken we altijd eerst wat er staat voordat we iets voorstellen.
Herkenbaar? Zo ziet jouw eerste stap eruit
Of het nu om je horecazaak, je winkel of een keten met meerdere vestigingen gaat — we beginnen altijd met kijken en meedenken, niet met een offerte. Je zit nergens aan vast.
Gratis & vrijblijvend · eigen vaste adviseur · reactie binnen 24 uur
Zo verliep dit project bij Domino’s Pizza, stap voor stap
Een horecavestiging vraagt om een gerichte aanpak: snel schakelen, netjes werken en de zaak niet stilleggen. Zo pakten we het hier aan.
Camerposities en kabelroutes bepalen
De adviseur bekeek waar de vier domecamera’s het meeste zicht geven — ingang, toonbank en zaak — en hoe de bekabeling ongezien naar de recorder loopt. Die keuzes maak je ter plekke.
Kabels trekken en netjes wegwerken
We trokken de kabels van elke camerapositie naar de plek van de recorder en werkten ze zo weg dat er in de zaak niets van te zien is. Rommelige kabels horen niet in een horecapand.
Domecamera’s ophangen en aansluiten
De vier domes zijn strak aan het plafond gemonteerd en aangesloten op de digitale harddisk recorder. Compact en discreet, zoals het in de horeca hoort.
Bestaande monitor koppelen en in werking stellen
De eigen monitor van de ondernemer sloten we op verzoek aan op de recorder. Daarna testten we het live beeld en de opnames, zodat alles naar wens werkt vóór de oplevering.
Waarom een keten steeds opnieuw voor dezelfde installateur kiest
Dit project staat niet op zichzelf. Op het moment dat we deze vestiging in Amsterdam voorzagen van camerabewaking, draaiden al ruim twintig andere vestigingen van Domino’s Pizza op een systeem van CameraInstallatie.nl. Dat een merk je zo vaak terugvraagt, gebeurt alleen als het elke keer klopt: dezelfde herkenbare aanpak, dezelfde opbouw en dezelfde nazorg, op elke locatie.
Voor een keten telt dat extra zwaar. Je wilt niet per vestiging een ander systeem en een andere partij, maar één vertrouwde manier van werken die overal hetzelfde oplevert. De domecamera’s op een harddisk recorder vormen daarvoor een beproefde, betaalbare basis die zich per vestiging eenvoudig laat herhalen. Meer voorbeelden van ons werk bij bedrijven vind je op onze horecapagina en tussen de projecten.
Het gemak, de snelheid en de service waren de belangrijkste redenen om opnieuw voor de installaties van CameraInstallatie.nl te kiezen.Zo omschreef de ondernemer zijn keuze
Eigen monteurs van CameraInstallatie.nl, in loondienst
Een 4,3 op Google en Bedrijf van het Jaar 2024-2025
Gemiddelde beoordeling van klanten van CameraInstallatie.nl, uit 163 Google-reviews

Dick denkt met je mee over camerabewaking voor de horeca
Heb je een horecazaak, winkel of meerdere vestigingen en wil je hetzelfde overzicht? Dick komt gratis en vrijblijvend langs, loopt met je door de zaak en wijst aan waar camera’s het meeste zicht geven en waar de recorder logisch staat. Geen haast en geen verkooppraat.
Hij is adviseur bij CameraInstallatie.nl en vertaalt jouw situatie naar een helder plan met camerposities en een eerlijke prijs. Jij kiest, niet hij — net als bij de vestiging in Amsterdam.
“Ik kijk eerst wat er al staat en wat je echt nodig hebt. Pas dan maak ik een plan — en dat moet gewoon kloppen.”Dick, beveiligingsadviseur
Vragen over dit camerabewakingsproject in de horeca
Hoeveel camera’s heb ik nodig voor een horecavestiging?
Bij dit project bleek een standaardpakket met vier domecamera’s precies genoeg om de ingang, de toonbank en de zaak te dekken. Voor de ene vestiging is dat ideaal, een grotere zaak of een pand met meer hoeken vraagt er soms een paar extra. We bepalen het aantal altijd op locatie, zodat je niet betaalt voor camera’s die je niet nodig hebt.
Wat is een harddisk recorder en waarom kies je daarvoor?
Een harddisk recorder (DVR) is het opnameapparaat waarop alle camerabeelden binnenkomen en op een harde schijf bewaard worden. Bij dit project draait de besturing op Linux: onderhoudsvrij, snel en zonder vastlopers. Het grote voordeel is dat de beelden op je eigen apparaat in je eigen zaak staan, zonder abonnement.
Kan mijn bestaande monitor of scherm hergebruikt worden?
Vaak wel, en op deze vestiging hebben we dat ook gedaan: de ondernemer had al een monitor staan, die hebben we op verzoek aangesloten en in werking gesteld. We kijken altijd eerst wat er al is voordat we iets nieuws voorstellen, zodat je investering naar de techniek gaat die echt telt.
Waarom domecamera’s en geen andere camera’s?
Domecamera’s zitten in een gesloten koepel: compact, discreet en lastig te verdraaien of te saboteren. Daardoor zijn ze binnen in winkels en horeca een logische keuze — ze vallen niet op, maar houden wel overzicht. Welk cameratype op jouw locatie het beste past, bespreken we tijdens het advies.
Werken jullie ook voor ketens met meerdere vestigingen?
Zeker. Op het moment van dit project draaiden al ruim twintig vestigingen van Domino’s Pizza op een systeem van CameraInstallatie.nl. Voor een keten leveren we per vestiging dezelfde herkenbare opbouw en nazorg, zodat je overal op dezelfde manier bediend wordt. Neem gerust contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Hoelang worden de beelden bewaard?
Dat hangt af van de grootte van de harde schijf, het aantal camera’s en de ingestelde beeldkwaliteit. Is de schijf vol, dan overschrijft het systeem automatisch de oudste opnames. Wat een verstandige en toegestane bewaartermijn is voor jouw situatie, stemmen we samen af tijdens het adviesgesprek.
Meer over camerabewaking en onze aanpak
Deze pagina laat één uitgevoerd project zien. Wil je weten wat we in het algemeen doen, dan brengen deze pagina’s van CameraInstallatie.nl je verder.
Andere projecten bij bedrijven en winkels
Uitgevoerd werk dat qua omgeving of oplossing bij deze horecavestiging aansluit.
Ook camerabewaking voor jouw zaak? Kies hieronder een moment
Dit is de echte agenda van CameraInstallatie.nl. Pak een tijd die jou uitkomt; we bellen je of komen langs om je zaak te bekijken. Je zit nergens aan vast.
- Gratis & vrijblijvend
- Eigen vaste adviseur
- Reactie binnen 24 uur
Benieuwd wat dit voor jouw zaak kan betekenen?
Bel of mail het team van CameraInstallatie.nl gerust. Vaak kunnen we aan de telefoon al inschatten wat past bij jouw vestiging, en anders komen we kijken.





