Een intercom is tegenwoordig veel meer dan alleen een deurbel met een scherm. Steeds meer bedrijven, VvE’s en woningen zoeken naar een slimme oplossing waarbij beveiliging, gebruiksgemak en beheer samenkomen in één systeem.
En eerlijk? Dat begrijpen wij heel goed.
Want niemand zit meer te wachten op:
Voor dit project hebben we gekozen voor een compleet UniFi Access intercom systeem. Een oplossing waarbij intercom, touchscreen bediening, NFC toegang, viewer schermen en gezichtsherkenning samenkomen in één modern platform.
En precies dát maakt het verschil in de praktijk.
Wat wij steeds vaker merken bij bedrijven en moderne woningen is dat klanten geen “losse systemen” meer willen.
Ze willen:
En dat is precies waarom UniFi Access zo interessant is geworden.
De combinatie van:
maakt dit systeem enorm krachtig.
Vooral wanneer het gecombineerd wordt met andere UniFi producten zoals:
dan ontstaat er echt één slim totaalplatform.

Bij dit project hebben we een complete UniFi intercom installatie gerealiseerd inclusief:
De wens van de klant was duidelijk:
Een modern systeem dat professioneel werkt, er strak uitziet en eenvoudig te beheren is.
En dat klinkt simpel… maar daar komt in de praktijk behoorlijk wat bij kijken.

Wat veel mensen onderschatten is dat een goed werkende intercom installatie eigenlijk begint bij het netwerk.
En juist daar gaat het vaak fout.
Wij komen regelmatig situaties tegen waarbij:
Gevolg?
Storingen.
Vertraging.
Slecht beeld.
Haperende audio.
Deuren die niet reageren.
Daarom bouwen wij dit soort systemen altijd vanuit een stabiele basis op.
Bij deze installatie hebben we gewerkt met:
Juist dat maakt het verschil tussen:
“een intercom die werkt”
en
“een systeem waar je jaren geen omkijken naar hebt”.

De buitenunit is uitgerust met:
En eerlijk?
Het ziet er gewoon strak uit.
Geen ouderwetse plastic intercom met korrelig beeld, maar echt een modern systeem dat past bij:

Eén van de functies waar klanten het meest enthousiast over zijn is gezichtsherkenning.
En ja… veel mensen denken eerst:
“werkt dat nou echt goed?”
Maar in de praktijk werkt het verrassend goed.
Ook:
Juist dat soort situaties testen wij altijd uitgebreid voordat we een systeem opleveren.
Want mooie specificaties op papier zijn leuk…
maar uiteindelijk draait het om de praktijk.
Binnen hebben we meerdere UniFi viewer schermen geplaatst.
Hiermee kan de gebruiker:
En dat werkt enorm prettig.
Vooral bij:
zien we dat mensen veel sneller schakelen doordat alles direct zichtbaar is.

Voor deze installatie hebben we volledig gewerkt met PoE (Power over Ethernet).
Dat betekent:
één kabel voor zowel stroom als data.
Voordelen daarvan:
En eerlijk?
Daar zie je vaak direct het verschil tussen consumentenoplossingen en professionele systemen.

Wat deze systemen echt interessant maakt is de integratie.
Steeds vaker combineren wij UniFi intercom installaties met:
Alles werkt dan samen.
Bijvoorbeeld:
Dat zijn de dingen waar klanten uiteindelijk echt blij van worden.
Niet alleen “een intercom”.
Maar een slim werkend totaalconcept.
Online lijkt het soms alsof iedereen dit “even zelf” kan installeren.
Maar eerlijk?
Juist bij dit soort systemen zien wij vaak problemen ontstaan door:
En dan krijg je uiteindelijk:
Daarom begeleiden wij dit soort projecten van A tot Z.
Van:
Alles onder één dak.
Geen externe partijen.
Geen ruis op de lijn.
Geen discussie achteraf.

Wat wij bij CameraInstallatie.nl steeds vaker merken is dat klanten geen losse systemen meer willen. Niemand zit te wachten op:
Daarom kiezen steeds meer bedrijven, woningen en VvE’s voor een complete UniFi intercom installatie waarbij:
samenkomen in één professioneel platform.
Onze specialisten, waaronder Eline Klaver en ons technisch team, begeleiden dit soort projecten dagelijks van advies tot volledige oplevering. Juist dat persoonlijke contact en maatwerk maakt in de praktijk een enorm verschil.
Omdat moderne woningen steeds afhankelijker worden van techniek.
Mensen verwachten tegenwoordig:
En precies daar ontstaat vaak het verschil tussen consumentenoplossingen en professioneel geïnstalleerde systemen.
Een luxe woning vraagt om professionele infrastructuur, hoogwaardige apparatuur en vooral: ervaring.
Volgens camerainstallatie.nl is het geen TREND maar tegenwoordig gewoon de basis van een nieuwe woning.
Trends zijn tijdelijk, maar slimme woningen zijn nu en de toekomst. Een slimme woning kies je niet voor even, maar
maakt je leven makkelijker.
Ubiquiti UniFi is wereldwijd enorm populair binnen hoogwaardige woningen, villa’s en moderne bedrijfspanden.
Dat heeft meerdere redenen:
Daarnaast vinden wij het belangrijk dat klanten een systeem krijgen dat logisch werkt en overzichtelijk blijft. UniFi blinkt daarin uit.
En vergeet niet Camerainstallatie.nl maakt deel uit van de Megasnel installatie groep. Die al sinds 2007 een unifi installateur is, en alle kneepjes
van het vak en vooral net even die gekke installaties kunnen doen.
Een UniFi Access intercom systeem is een professionele oplossing voor moderne toegangscontrole. Het systeem combineert:
in één compleet ecosysteem.
In plaats van een standaard deurbel krijgt u dus een slim beveiligingsplatform dat volledig schaalbaar is voor:
Bij CameraInstallatie.nl installeren wij deze systemen dagelijks en merken we dat vooral het gebruiksgemak en de stabiliteit klanten positief verrast.
Ja, absoluut.
En eerlijk? Dat vinden wij misschien nog wel belangrijker dan mooie productspecificaties op papier.
Wij testen systemen altijd uitgebreid in de praktijk. Dus niet alleen:
Juist daardoor weten wij waar systemen sterk in zijn, maar ook waar je rekening mee moet houden tijdens installatie.
En precies dat praktijkgedeelte is waarom klanten vaak bewust kiezen voor CameraInstallatie.nl in plaats van een webshop of losse installateur.
Geen enkel pand is hetzelfde.
Een luxe woning vraagt iets totaal anders dan:
Daarom geloven wij niet in standaard dozen schuiven.
Bij CameraInstallatie.nl kijken we juist naar:
Pas daarna ontwerpen wij een systeem dat écht logisch werkt in het dagelijks gebruik.
En dat merken klanten uiteindelijk direct.
Expert Camerainstallatie
4.2 / 5
700+ installaties per jaar
U doet bij ons een vrijblijvende aanvraag voor uw persoonlijke offerte voor een camerasysteem, alarmsysteem of intercom. Aan de hand van uw aanvraag nemen wij contact met u op. Voor direct contact mag u ons natuurlijk ook bellen.
Wij komen graag bij u langs om uw persoonlijke situatie te bekijken en met u de mogelijkheden te bespreken. Vanuit hier kunnen wij een passend voorstel voor u maken welke aansluit bij uw persoonlijke wensen.
Het beveiligingssysteem zal door onze eigen monteurs vakkundig worden geïnstalleerd. Door onze kennis en passie voor techniek weten wij er een perfect plaatje van te maken. Na de montage zorgen wij dat alles naar wens zal functioneren.
Pas als u tevreden bent zijn wij voldaan! Wij zullen er dus ook alles aan doen de installatie bij u vlekkeloos te laten verlopen. Immers willen wij van u als klant een ambassadeur maken, want de mooiste reclame is mond-tot-mondreclame.