Zakelijk Particulier
Pakket samenstellen
Advies gesprek Offerte
Kennis · CameraInstallatie.nl

Gemeente plaatst bewakingscamera’s op stationssite om vandalisme tegen te gaan

Gemeente As plaatst bewakingscamera’s op stationssite om vandalisme tegen te gaan

In As worden vandaag en morgen tien bewakingscamera’s geïnstalleerd aan het oude Station. De camera’s moeten overlast en vandalisme tegengaan en ook het veiligheidsgevoel op de toeristische site verhogen. Daarnaast investeert de gemeente ook in een mobiele camera, die in de strijd tegen zwerfvuil en sluikstorten wordt ingezet. In het verleden waren er al meermaals incidenten van overlast en vandalisme aan het Station van As. Zo werden treinwagons met graffiti beklad en verschillende infopanelen vernield. Na een succesvol tijdelijk cameratoezicht op de site in 2017, gaat de gemeente nu opnieuw een samenwerking aan met het Limburgse bedrijf The Safe Group voor de installatie van tien nieuwe, permanente camera’s. Op die manier hopen zij vandalen af te schrikken en eventuele daders sneller te kunnen vatten en bestraffen.
“De stationssite is één van de toeristische uithangborden van onze gemeente. Ook onze inwoners hechten veel belang aan dit stukje geschiedenis én toekomst van As”, zegt burgemeester Tom Seurs “Opdat iedereen – van en buiten As – deze prachtige site in alle veiligheid kan bezoeken, investeren we nu in permanente camerabewaking.” Ook zal er voortaan een mobiele camera worden ingezet om het sluikstorten in de gemeente tegen te gaan. Privacy Volgens burgemeester Tom Seurs moet niemand zich zorgen maken om zijn privacy. “De beelden worden enkel en alleen bekeken bij melding van een inbreuk. Je wordt dus niet constant bekeken. Wie iets vernielt of een inbreuk begaat, zal daarentegen sneller gevat kunnen worden.” Daarvoor werkt de gemeente As nauw samen met de politiezone CARMA. Om bezoekers en inwoners te informeren over de aanwezigheid van camera’s, worden er informatieborden op de stationssite en aan de invalswegen van de gemeente geplaatst.

Stappenplan voor het vervangen van een Chinese beveiligingscamera

Chinese beveiligingscamera vervangen ? welk merk is een goed alternatief wij leveren en installeren

Het vervangen van Chinese beveiligingscamera’s door alternatieven van betrouwbare merken zoals Hanwha, Honeywell, Bosch en Axis kan een belangrijke stap zijn om de veiligheid en privacy te waarborgen. Hier zijn enkele tips en trucs om dit proces soepel te laten verlopen:

Chinese beveiligingscamera laten vervangen

  1. Evalueer de bestaande camera’s: Begin met een grondige inventarisatie van alle huidige Chinese beveiligingscamera’s die in gebruik zijn. Noteer merken, modellen en locaties.
  2. Risicoanalyse: Voer een risicoanalyse uit om de potentiële veiligheids- en privacyrisico’s van de huidige Chinese camera’s te identificeren. Dit kan helpen om prioriteit te geven aan de vervanging van de meest kritieke locaties.
  3. Zoek naar alternatieven: Onderzoek betrouwbare merken zoals Hanwha, Honeywell, Bosch en Axis die voldoen aan de specifieke eisen en behoeften van jouw gemeente of overheidsinstantie.
  4. Consulteer experts: Raadpleeg experts op het gebied van beveiliging en IT om advies te krijgen over geschikte alternatieven en implementatiestrategieën.
  5. Opstellen van een vervangingsplan: Ontwikkel een gedetailleerd plan voor het vervangen van de Chinese camera’s door de gekozen alternatieven. Dit omvat het budget, de planning, de installatieprocedure en eventuele training die nodig is voor het personeel.
  6. Communicatie: Communiceer duidelijk met alle betrokken partijen, inclusief medewerkers, leveranciers en belanghebbenden, over het vervangingsproces en de redenen achter de overstap naar alternatieve merken.
  7. Implementatie: Voer de vervanging stap voor stap uit volgens het opgestelde plan. Zorg ervoor dat de installatie van de nieuwe camera’s zorgvuldig wordt uitgevoerd en dat eventuele integratie met bestaande systemen soepel verloopt.
  8. Testen en evaluatie: Test grondig alle nieuwe camera’s om ervoor te zorgen dat ze correct functioneren en voldoen aan de verwachtingen. Evalueer het proces en eventuele knelpunten voor toekomstige verbeteringen.
  9. Onderhoud en updates: Regel regelmatig onderhoud en zorg ervoor dat alle camera’s up-to-date blijven met de nieuwste firmware-updates en beveiligingspatches om mogelijke kwetsbaarheden te minimaliseren.
Vragen over je eigen situatie

Even sparren met iemand die het elke dag doet?

Onze adviseur kijkt vrijblijvend mee, op papier of bij je op locatie. Je hoort wat er kan, wat het kost en wat je beter kunt laten.

Plan een adviesgesprek →

Wat klanten zelf schrijven

Lees alle recensies op Google →
We waren overgestapt naar een andere internetprovider, en konden zelf niet de statische IP adressen wijzigen van onze camera installatie. Na wat contact over het exacte probleem een call ingepland, en netjes op tijd werd ik gebeld. Vooraf wist ik wat ik moest voorbereiden, dus de correctie was zeer snel gedaan, werd ook goed uitgelegd. Alles remote via Team viewer. Erg tevreden!
Reneeen week geleden op Google
Vorig jaar hadden we camera’s laten plaatsten en nog steeds heel blij mee en dit jaar een alarmsysteem en hele goede service en alles netjes uitgelegd en geholpen met alles qua installeren van apps echt top gedaan hele fijne nette installateurs!
Anne-Marie le Blancdrie weken geleden op Google
Vorig jaar een camera bewaking laten plaatsten met kabel en heel blij mee en nu een alarmsysteem laten plaatsten ook super blij mee super goede service en ze leggen alles goed uit en nemen de tijd en zeer betrouwbaar!!
Boevenspotterdrie weken geleden op Google
Sinds 2021 klant. Zij hebben ons netwerk aangelegd en toen we recent advies wilden over een upgrade waren ze direct bereid de tijd te nemen, eerst telefonisch en daarna met een uitgebreid en helder advies op maat. Aanrader voor wie een betrouwbare, no-nonsense partner zoekt voor netwerk en beveiliging!
Peter Boermansvier maanden geleden op Google
Goed werk, goede communicatie. Prijs kwaliteit verhouding is meer dan goed. Uitvoering 100% in order
Cock van der Werfdrie maanden geleden op Google
Al jarenlang vaste klant bij CameraInstallatie. Voor zowel camera’s als het alarmsysteem. Van opname tot installatie en ook bij onderhoudswerkzaamheden perfecte communicatie en service.
Edwin Sosefvier maanden geleden op Google
Videotheek · 362 video’s

Meer zien van ons werk?

Naast onze artikelen leggen we het meeste ook gewoon op video uit.

Alle 362 video’s bekijken Alles speelt hier af, je blijft gewoon op onze site.