Zakelijk Particulier
Pakket samenstellen
Advies gesprek Offerte
Projectcase · Beverwijk

Camerabewaking bij een kantoorpand in Beverwijk: eerst kijken, dan pas in de auto stappen

Beverwijk is een van de plaatsen waar we vaak komen, bij particulieren en bij bedrijven. Dit is een kantoorpand met een terrein eromheen. De eigenaar reed er tot dan toe elke keer naartoe als het alarm afging, ook om half drie ’s nachts, ook voor een tak tegen een raam. Sinds de camera’s er hangen pakt hij eerst zijn telefoon. Hieronder lees je wat er is geplaatst en waar we bij de montage tegenaan liepen.

Full HD-camera’s aan het pand en aan de lichtmastenLive meekijken vanaf huis bij een alarmmeldingEigen recorder in het pand, geen abonnementGemonteerd met eigen ladders en hoogwerker
Onze eigen foto’s

Zo ging de montage

Eigen foto’s, gemaakt terwijl we bezig waren.

Monteur op een ladder bij een zwarte lichtmast met camera, met een rood-witte windzak op de achtergrond
Onze monteur op de ladder bij de lichtmast. De camera komt net onder de kap te zitten, zodat de lantaarn hem niet verblindt.
Camera aan een lichtmast tussen bomen, van onderaf gezien met de zon erdoorheen
Dezelfde mast van onderaf, met de zon er vol in. Zo staat hij boven de beplanting uit en kijkt hij het terrein op.
Witte camera onder de dakrand van een bakstenen pand met een ladder ertegenaan
Onder de dakrand van het pand. Daar hangt hij droog en komt er vanaf de grond niemand bij.
Project in het kort

Wat er bij dit pand is geplaatst

Wat er hangt, waar het hangt en hoe de eigenaar erbij komt.

Soort pandKantoorpand met een terrein en groen eromheen, in Beverwijk
Aan het gebouwCamera’s onder de dakrand, gericht op de gevels en de entree
Op het terreinCamera’s aan de bestaande lichtmasten, voor zicht over het terrein
BeeldFull HD, ook bij weinig licht bruikbaar door de verlichting die er al stond
OpslagEen recorder in het pand zelf, met opname van alle camera’s
MeekijkenLive en terug, thuis op de telefoon of laptop
De aanleiding

Het alarm ging af en er moest iemand rijden

Er lag al een alarmsysteem, en dat deed gewoon wat het moest doen. Alleen zegt een alarmmelding maar één ding: er is iets. Wat dat iets is, weet je pas als je er bent. Dus stapte de eigenaar in de auto, reed hij er heen, en stond hij een kwartier later naar een openstaand raam of een tak te kijken.

Met camera’s erbij is dat moment anders. De melding komt binnen, de telefoon gaat uit de lader, en binnen een halve minuut zie je het terrein. Is er niets te zien, dan blijf je liggen. Is er wel iets, dan bel je de politie met een beschrijving in plaats van dat je zelf een donker terrein op loopt.

Dat laatste is een punt dat we vaker maken dan ons lief is. Zelf gaan kijken bij een nachtelijke melding is de gewoonste zaak van de wereld en tegelijk het domste moment om alleen ergens rond te lopen.

De meeste alarmmeldingen zijn niets. Dat weet je alleen zeker als je kunt kijken, en anders rijd je het hele jaar voor niets.

De montage

Aan de dakrand en aan de masten die er al stonden

Aan het gebouw zitten de camera’s onder de dakrand, vlak onder de goot. Daar hangen ze droog, ze vallen weinig op, en niemand komt er vanaf de grond bij. Het nadeel is dat je er zelf ook niet zomaar bij kunt, dus de kabeldoorvoer en de beugel moeten in één keer goed zitten.

Op het terrein hebben we de bestaande lichtmasten gebruikt. Dat scheelt een paal en het ziet er rustiger uit, maar het is wel meer werk dan het lijkt. Je moet weten van wie de mast is en of je eraan mag werken, je moet de camera net onder de kap krijgen zodat de lantaarn hem niet verblindt, en de kabel moet naar beneden en ondergronds naar het pand toe.

Wij rijden met eigen ladders, trappen en gekeurd klimmateriaal, en we hebben eigen hoogwerkers. Daardoor hoeven we niets te huren en kunnen we een mast aanpakken op de dag dat we er toch zijn. De opnames staan op een recorder in het pand, en bij deze opzet kwam dat neer op ongeveer twee weken terugkijken.

Wat wij hierbij altijd nalopen

Waar we bij een pand als dit op letten

De punten die bepalen of je later blij bent met de opstelling.

Alarm en camera horen bij elkaarHet alarm merkt iets op, de camera vertelt wat het is. Los van elkaar doen ze half werk, samen scheelt het ritten.
Kader af wat niet van jou isEen camera op een terrein kijkt al snel de stoep of de tuin van de buren in. Die delen zetten we weg in het beeld, zodat je alleen ziet wat je mag zien.
Werken aan een bestaande mastMooi, want geen extra paal. Wel eerst uitzoeken van wie de mast is, hoe je erbij komt en waar de kabel naar beneden kan.
Montagehoogte is een afwegingHoog hangen betekent dat niemand erbij kan. Laag hangen betekent dat je iemand herkent. Bij een pand wil je allebei, dus komen er twee camera’s op verschillende hoogtes.
Geen abonnement nodigDe beelden staan op een recorder in het pand. Meekijken vanaf huis kan zonder dat er maandelijks iets meeloopt.
BewaartijdDe wet noemt geen vast aantal weken. Hoeveel er op een recorder past hangt af van het aantal camera’s en de instellingen, en die termijn leg je bewust vast.
Verder kijken

Meer hierover

Zelf iets soortgelijks

Ook klaar met rijden voor elke melding?

We komen langs in Beverwijk en omgeving, lopen het pand en het terrein rond en vertellen welke camera’s je nodig hebt en welke niet. Je krijgt daarna een voorstel met een vaste prijs inclusief installatie. Het adviesgesprek zelf is vrijblijvend.

Plan een adviesgesprek →
Ook zo’n project?

Vertel ons kort wat je zoekt. Wij kijken mee en maken een offerte die past bij je situatie.

Wat klanten zelf schrijven

Lees alle recensies op Google →
We waren overgestapt naar een andere internetprovider, en konden zelf niet de statische IP adressen wijzigen van onze camera installatie. Na wat contact over het exacte probleem een call ingepland, en netjes op tijd werd ik gebeld. Vooraf wist ik wat ik moest voorbereiden, dus de correctie was zeer snel gedaan, werd ook goed uitgelegd. Alles remote via Team viewer. Erg tevreden!
Reneeen week geleden op Google
Vorig jaar hadden we camera’s laten plaatsten en nog steeds heel blij mee en dit jaar een alarmsysteem en hele goede service en alles netjes uitgelegd en geholpen met alles qua installeren van apps echt top gedaan hele fijne nette installateurs!
Anne-Marie le Blancdrie weken geleden op Google
Vorig jaar een camera bewaking laten plaatsten met kabel en heel blij mee en nu een alarmsysteem laten plaatsten ook super blij mee super goede service en ze leggen alles goed uit en nemen de tijd en zeer betrouwbaar!!
Boevenspotterdrie weken geleden op Google
Sinds 2021 klant. Zij hebben ons netwerk aangelegd en toen we recent advies wilden over een upgrade waren ze direct bereid de tijd te nemen, eerst telefonisch en daarna met een uitgebreid en helder advies op maat. Aanrader voor wie een betrouwbare, no-nonsense partner zoekt voor netwerk en beveiliging!
Peter Boermansvier maanden geleden op Google
Goed werk, goede communicatie. Prijs kwaliteit verhouding is meer dan goed. Uitvoering 100% in order
Cock van der Werfdrie maanden geleden op Google
Al jarenlang vaste klant bij CameraInstallatie. Voor zowel camera’s als het alarmsysteem. Van opname tot installatie en ook bij onderhoudswerkzaamheden perfecte communicatie en service.
Edwin Sosefvier maanden geleden op Google
Videotheek · 362 video’s

Bij de klant, op video

Hoe zo’n installatie er in het echt aan toegaat, gefilmd op locatie bij onze eigen projecten.

Alle 362 video’s bekijken Alles speelt hier af, je blijft gewoon op onze site.