Zakelijk Particulier
Pakket samenstellen
Advies gesprek Offerte

Toegangscontrole & kaartlezers

Rosslare toegangscontrole, geïnstalleerd en ingeregeld

Rosslare Security maakt betrouwbare toegangscontrole, kaartlezers en controllers. Wij bepalen samen met jou wie waar naar binnen mag, koppelen het aan je camera- en alarmsysteem, en zorgen dat het onderhoudsvrij werkt.

ToegangscontroleKaartlezers & controllersKoppelt met camera & alarmEigen VEB-monteurs
Over het merk

Wat doet Rosslare?

Rosslare is gespecialiseerd in toegangscontrole: kaartlezers, controllers en de software om te bepalen wie, waar en wanneer naar binnen mag. Betrouwbaar, flexibel en goed te koppelen aan andere systemen.

Wij gebruiken Rosslare waar toegang slim geregeld moet worden — van een bedrijfspand met meerdere deuren tot een gemeenschappelijke ruimte in een VvE. En omdat toegang, camera en alarm samen sterker zijn, koppelen we het waar dat kan tot één geheel.

Rosslare toegangscontrole, geïnstalleerd en ingeregeld
Sterke punten

Waar dit merk in uitblinkt

Betrouwbaar

Bewezen kaartlezers en controllers die dag in dag uit doen wat ze moeten doen.

Flexibel

Van één deur tot een compleet pand met tientallen toegangspunten en rechten per persoon.

Koppelbaar

Werkt samen met je camera- en alarmsysteem, zodat je alles in samenhang beheert.

Productlijnen

De Rosslare-oplossingen die wij plaatsen

Kaartlezers

Lezers voor pas, tag of telefoon bij de deur — strak en vandaalbestendig.

Controllers

De slimme kern die bepaalt wie waar naar binnen mag, met logboek en tijdschema’s.

Toegangssoftware

Rechten instellen per persoon en per deur, met een duidelijk overzicht wie wanneer binnen was.

Zo werkt het animatie loopt door

Wat er gebeurt als je je pas voorhoudt

Een Rosslare-systeem beantwoordt bij elke deur dezelfde drie vragen: wie ben je, mag je hier nu naar binnen, en wat leggen we vast. De oranje stip loopt hieronder de route af — van de lezer naar de controller, naar het slot en tot slot het logboek. De kaart die oplicht, is de stap die op dat moment aan de beurt is.

1Pas of code bij de lezerJe houdt je kaart of tag voor de Rosslare-lezer, of toetst een pincode op het keypad. De lezer maakt daar een gebruikersnummer van.
2Controller beslistDe Rosslare-controller kijkt: bestaat dit nummer, mag het door deze deur, en mag het nu? Drie keer ja is open, één keer nee blijft dicht.
3Slot gaat openDe controller schakelt het slot: spanning erop of eraf, een paar seconden lang. Daarna valt de deur vanzelf weer in het slot.
4Alles in het logboekVerleend of geweigerd: elke poging komt met tijdstip in het logboek. Gekoppeld aan je camera zie je het beeld er meteen naast.
08:41:12 hoofdingang · toegang verleend · pas 004182 · groep Kantoor
08:41:19 hoofdingang · deur weer gesloten · normaal
08:44:03 magazijn · geweigerd · pas 004182 · buiten rooster

Het slot is dus niet het slimme deel — de controller is dat, en die hangt bij Rosslare veilig binnen, achter de deur. Meer over lezer, controller en slot lees je op onze pagina toegangscontrole.

In beeld

Wat kan Rosslare allemaal?

Van één voordeur tot een heel pand met tientallen toegangspunten: Rosslare levert de bouwstenen om toegang precies zo in te richten als jij wilt. Dit zijn de onderdelen die wij plaatsen en op elkaar afstemmen.

Kaart- & codelezers

RFID-lezers voor pas of tag bij de deur — strak, weerbestendig en bestand tegen een flinke duw.

Lezers

Keypads

Codepanelen voor toegang met een pincode — los, of gecombineerd met de kaartlezer voor een extra slot op de deur.

Pincode

Controllers & panelen

De slimme kern achter de deur: neemt de beslissing, stuurt het slot aan en houdt tijdschema’s en rechten bij.

Het brein

Kaarten & tags

Passen en druppels die je zelf uitgeeft en weer intrekt. Kwijt? Blokkeren en er komt gewoon een nieuwe voor in de plaats.

Sleutels

Beheer & logboek

Rechten instellen per persoon en per deur, en achteraf precies zien wie wanneer binnen was. Overzicht zonder gedoe.

Overzicht

Zo ziet dat er in de praktijk uit. Bekijk uitgevoerde toegangsprojecten of lees onze uitleg.

Waarom toegangscontrole door een specialist

Toegangscontrole is meer dan een lezer aan de muur: het gaat om de juiste rechten, een betrouwbare bekabeling en een systeem dat na jaren nog klopt. Wij regelen dat in en zorgen dat jij de rechten simpel kunt beheren.

We werken met eigen VEB-monteurs in vaste dienst en koppelen toegang waar het kan aan je camera’s en alarm, zodat je alles vanuit één systeem overziet.

  • Rechten per persoon en per deur, simpel te beheren
  • Koppeling met camera en alarm tot één geheel
  • Eigen VEB-monteurs, netjes en betrouwbaar
  • Voor woning, bedrijf en gemeenschappelijke ruimte
Veelgestelde vragen

Vragen die we vaak krijgen

Kan ik zien wie wanneer binnen is geweest?

Ja. De controller houdt een logboek bij; je ziet per deur en per persoon wie wanneer naar binnen ging. Handig voor bedrijven en VvE’s.

Werkt toegangscontrole samen met mijn camera’s?

Ja, dat is juist de kracht. We koppelen toegang aan je camerasysteem, zodat je bij een toegang meteen het beeld erbij hebt.

Kan ik rechten later aanpassen?

Zeker. Je stelt eenvoudig in wie welke deur en op welke tijden mag openen, en past dat aan wanneer er iemand bijkomt of vertrekt.

Is dit ook geschikt voor een VvE?

Ja. Voor gemeenschappelijke ruimtes en bergingen is toegangscontrole ideaal — wij denken mee over de spelregels en de privacy.

Verder lezen

Handig om verder te kijken

Persoonlijk advies

Zullen we samen je toegang goed regelen?

Vertel ons welke deuren en wie er toegang moet krijgen, dan maken we een plan dat klopt en onderhoudsvrij werkt. Vrijblijvend advies, zonder verkooppraatje.